HAKKIMIZDA


Asmin İnşaat Mühendislik Tic. Ltd. Şti. bir mühendislik ve uygulama firması olarak 2000 yılında Diyarbakır’da kurulmuş olup, kurulduğu günden bugüne edindiği bilgi birikimi ve tecrübesiyle yenilikçi projelere imza atan Asmin İnşaat’ın başarısının altında verimli iş gücü, ileri teknoloji, yeniliğe ve gelişime her zaman açık olması, kararlı ve zoru başarma hedeflerinde olmasın yatmaktadır. Hayata geçen her projenin başarısı dikkate alındığı zaman “Doğru Yerde, Doğru Zamanda, Doğru Proje” kavramının Asmin İnşaat’ın profesyonel iş anlayışıyla birleştiği gerçeği genel kabul gören bir anlayışa dönüşmüştür.

Nitelikli personel istihdamı ile müşteri ihtiyaçlarına odaklı çalışma disiplini çerçevesinde, ulusal ve uluslararası normlarda teknik, yüksek kalite, performans, çevresel hassasiyet ve estetikten ödün vermeden müşterilerimizin ihtiyaç ve taleplerine en uygun çözümler sunmak başlıca amacımızdır.

Ülkesine değer katmayı amaçlayan kuruluşumuz, sektöründe sağlam ve istikrarlı adımlarla ilerleyişine devam etmektedir.DEĞERLERİMİZ


Her projeyi mutlaka konusunda uzman bir yönetici denetiminde yürütür, yapımını üstleneceğimiz projelerde işin gerektirilmesi halinde, harici uzmanlarla çözüm ortaklığına gideriz.En iyi sonucun müşterilerimiz ile yakın işbirliği çerçevesinde yürütülen çalışmalarla elde edilebileceğine inanırız.

Tümüyle müşteri odaklı çalışır, iş ilişkilerimizi açıklık, dürüstlük ve bütünlük içinde yürütürüz. Kararlılık, istikrar ve performansın kaliteyi beraberinde getireceğine inanır, sorumluluklarımız ifasında daima mükemmeli ararız.

Yükümlülüklerin paylaşılmasının takım çalışması ve pozitif yaklaşımının gücüne inanırız. Her fikrin değerlerini savunup serbest, yaratıcı ve üretici bir çalışma alanı sunarak, nihai çözümlerimizi değişik bakış açılarıyla zenginleştiririz.

Proje geliştirme ve değerlendirme evresinde tüm ihtimallere eşit mesafede durur, proje uygulama esnasında çalışma alanımızın iş güvenliği esaslarında uluslararası tüm yenilik ve gelişmeleri yakından takip ederiz. Hizmet kalitemizden en iyiye ulaşabilmek için, yenilik ve gelişimin zorunluluğuna ve sürekliliğine inanırız. Bu bağlamda hizmet alanlarımızı kapsayan, ulusal ve uluslararası tüm yenilik ve gelişmeleri yakından takip ederiz.MİSYON - VİZYON


MİSYON

Firmamız müşteri memnuniyetini hedef alan, kaliteli hizmet anlayışı ve zamanında teslim prensibi ile, dönemin, isteğin ve geleceğin ihtiyaçlarına cevap vermeyi misyon edinmiştir. Projelerinde mimari ve teknikte en ileri teknolojiyi kullanarak büyüme sürecini devam ettirirken çevre değerlerinin korunmasında da önemli rol oynamaktadır. Emeğe ve ticari etik değerlere saygı firmamızın temel prensiplerindendir.

VİZYON

Global iş dünyasının tüm gereksinimlerini kurumsal çalışma anlayışıyla birleştirerek Asmin İnşaat San. ve Tic. Ltd. Şti.’nin imzasının bulunduğu her sektörde ve gerçekleştirdiği her projede yaşatmak, ulusal ve uluslararası başarıları ile işinde lider bir kurum olarak istikrarla büyümek, ülkesine değer ve kazanç sağlayabilmek ve kalitesini her zaman koruyabilmek Asmin İnşaat’ın vazgeçilmez vizyonudur.ORGANİZASYON ŞEMASI